Kliknij, aby rozwinąć menu

Kariera w Elmak

Elmak to firma, która zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów. Pracują dla nas inżynierowie elektronicy, operatorzy automatów SMT, monterzy elektronicy, kontrolerzy jakości i inni specjaliści.

Jeśli uważasz, że wesprzesz nasz zespół swoimi wyjątkowymi kompetencjami - aplikuj!

Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz w popularnych ogólnopolskich i regionalnych serwisach ogłoszeniowych. Jednak nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko, chętnie zapoznamy się z Twoim CV i w odpowiedniej chwili zaprosimy Cię na rozmowę.

Wyślij swoje CV

  Dodaj załącznik (max. 2 MB)

  * - Pola obowiązkowe

  Dlaczego warto do nas dołączyć?

  Lubimy swoją pracę

  Elmak sp. z o.o. to miejsce, w którym cenimy zaangażowanie i pasję. Wielu z nas traktuje pracę jako rozwinięcie swojego hobby – poznawania nowinek technologicznych.
  Dbamy też o dobrą atmosferę, bo przecież w pracy spędzamy dużą część naszego życia.

  Pracownicy produkcji Elmak
  Elmak wyjazdy integracyjne

  Bawimy się wspólnie

  Regularnie organizujemy wyjazdy integracyjne i wspólne wyjścia „na miasto”, dzięki czemu mamy okazję nie tylko dobrze się bawić, ale również lepiej się poznać i zrozumieć. W ten sposób zrodziło się już wiele przyjaźni, które rozwijają się potem również poza pracą.

  Dbamy o siebie nawzajem

  Gdy ktoś z nas potrzebuje wsparcia, zawsze może liczyć na pomocną dłoń. Zarówno firma jako organizacja jak i poszczególni pracownicy pomagają osobom, którym samym trudno byłoby pokonać przeciwności losu i problemy.

  Wzajemna pomoc Firmy oraz pracowników Elmak
  Elmak - Bożonarodzeniowa zbiórka charytatywna

  Pomagamy innym

  Nie pozostajemy bierni na to, co dzieje się dokoła nas. Wspieramy osoby potrzebujące m.in. poprzez udział w akcji „Szlachetna Paczka”, na różne sposoby pomagamy lokalnym szkołom i szpitalom, a także dbamy o środowisko naturalne organizując akcje sprzątania zaśmieconych miejsc w Rzeszowie.